English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Mladší dorostenky > Mladší dorostenky Zory ladily formu v Praze

Mladší dorostenky Zory ladily formu v Praze 09.02.2010 08:30:02 - autor: , přečteno 2117x

Posledního volného víkendu před pokračováním jarních mistrovských bojů, využilo družstvo mladších dorostenek Zory - vedoucí celek moravské skupiny 1. ligy mladších dorostenek, k otestování své současné formy .Přijaly pozvání pražského klubu Sokol Vršovice, který byl organizátorem turnaje ve své nafukovací hale. Mladé Hanačky své soupeře, mezi nimiž byla tři družstva české skupiny 1. ligy mladších dorostenek, převyšovaly o třídu a suverénně turnaj vyhrály.

I přes jednoznačné výsledky splnil turnaj svůj význam jako výborná přprava, kdy děvčata v rychlém sledu odehrála čtyři zápasy a byla zatížena nejen herně, ale i fyzicky.. Ve všech směrech pak obstála a prokázala, že mohou i v jarní části 1. ligy pomýšlet na nejvyšší mety. Spolehlivý výkon odvedly obě brankařky, nejlepší hráčkou turnaje byla vyhlášena olomoucká Lucie Hochvaldová.

Stínem účast našich děvčat je zraněné kolen dvou našich hráček -Z imové a Turkové. Věřme, že bližší lékařské vyšetření nepotvrdí zranění, které by některou z hráček vyřadilo z činnosti na delší dobu.

Výsledky dorostenek DHK ZORA Olomouc: - Astra Praha 26:5, Sokol II. Kobylisy 23:13, Sokol Vršovice 23:10 a Háje Praha 21:12.

Sestava a branky DHK ZORA: Nováková, Havlíčková - Sovová 8, Brandýsová 2, Minaříková 6, Jansová 16, Zimová 15, Turková 8, Smékalová 6, Vávrová 7, Hochvaldová 14, Štégrová 8.

Trenér: Lubomír KREJČÍŘ