English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Pohár Míru > Mimořádná střelkyně vyrostla na Vysočině.

Mimořádná střelkyně vyrostla na Vysočině. 24.02.2010 09:59:11 - autor: vasek, přečteno 2101x

V Olomouckém Sportovním centru mládeže se od minulých prázdnin prohání po hřišti talentovaná házenkářka, která už ve svých 16 letech nastřílela v současnosti nejvíc branek v mistrovských soutěžích všech věkových kategorií. Celkem jich má k dnešnímu dni na svém kontě 171, které nastřílela ve 21 zápasech ve dvou soutěžích. Ligu mladších dorostenek hraje za svůj mateřský oddíl Sokol Velké Meziříčí a kraluje bezkonkurenčně tabulce střelkyň celé soutěže mladších dorostenek, když ve 12 zápasech nastřílela 123 branek. Dalších 48 pak přidala za družstvo starších dorostenek DHK ZORA Olomouc, kde hrává 1 .ligu staršího dorostu. V této soutěži letos nastoupila v 10 utkáních.

Její jméno je dobré si zapamatovat - Monika KRATOCHVÍLOVÁ, narodila se 19. července1994, jejím mateřským klubem je Sokol Velké Meziříčí a v Olomouci studuje na gymnáziu. Pro házenou je zapálená, takže věřme, že o ní ještě hodně uslyšíme. Při utkáních ji můžete sledovat v mladších dorostenkách v dresu Sokola Velké Meziříčí, a v zápasech 1. ligy starších dorostenek v dresu DHK ZORA Olomouc, v obou případech hrává s číslem 13.