English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Mladší dorostenky > Mladší dorostenky stále bez porážky v soutěži Sokol Ostrava-Zábřeh - DHK ZORA Olomouc 15:22 ( 9:12)

Mladší dorostenky stále bez porážky v soutěži Sokol Ostrava-Zábřeh - DHK ZORA Olomouc 15:22 ( 9:12) 12.04.2010 13:17:59 - autor: vasek, přečteno 1800x

Utkání s neustále se lepšícím soupeřem nebylo jednoduchou záležitostí. Soupeř ve snaze prohrát co nejmenším rozdílem používal zdržovací taktiku. Postupné útoky vedl na hranici pasivity a k rychlým útokům se příliš nedostával. Ve spojení s minimem technických chyb to byla nepříjemná kombinace, s kterou jsme se vyrovnávali po celý první poločas. V úvodu druhého se podařilo díky několika rychlým útokům i zvýšenému důrazu v koncovce odskočit na osmibrankový náskok a ten jsme kontrolovali až do konce.

Utkání se vydařilo Terezce Smékalové na křídle. Velmi dobrý standard si drží jak Jansová se Sovovou, tak i Palátová na spojkách. Hráčky ze staršího dorostu (Hofírková, Kummerová, Zuzánková, Smékalová), které pomáhají zacelit mezery po zraněných Zimové a Hochvaldové jsme tentokrát šetřili vzhledem k následnému utkání v Třebíči. Pouze Petra Smékalová dostala větší prostor a bylo na ní patrné výrazné zlepšení po nepříjemném zranění prstu. Za zmínku určitě stojí výborný výkon brankařky Havlíčkové (71% úspěšnosti).

Rozhodčí: Lysková, Mikurdová                 18 diváků                  vyloučení: 0 - 1.

Sestavy a branky:
Ostrava
- Zábřeh: Blažková, Žebráková - Kolková 1, Mlynářová, Pálová, Matulová, Knagová 3, Netková, Kučerová, Martináková 1, Strnišťová, Hynečková 1, Bělohoubková 4, Šormová 5.

Trenér: Tomáš BÁRTA

Olomouc: Havlíčková, Zuzánková - Sovová 5, Kummerová 1, Minaříková, Jansová 6, T. Smékalová 4, Vávrová 2, Palátová 1, Štegrová 1, P. Smékalová 2, Hofírková.

Trenér: Lubomír KREJČÍŘ

Autor komentáře: Lubomír Krejčíř