English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Ubytovna > Ceník služeb > Nominace reprezentace žen a juniorek

Nominace reprezentace žen a juniorek 23.02.2007 09:31:37 - autor: dhkzora, přečteno 2511x

Český svaz házené

1.-3. března 2007 se odehraje již 34. ročník mezinárodního turnaje "O štít města Chebu". V nominaci trenéra Jiřího Tkadlece nechybí ani hráčky našeho týmu. Od 27.února do 3.března odehrají i juniorky ČR tradiční turnaj, kterým je Industrial Cup v Jičíně. V nominaci trenérského dua Bělka-Kumpán je také hráčka SCM DHK ZORA Olomouc.

Nominace žen:

BrankařkaRANÍKOVÁBarboraZora Olomouc
BrankařkaSELICHAROVÁKristýnaSlavia Praha
SpojkaKYSUČANOVÁLenkaMetz (FRA)
KřídloKNYTLOVÁMartinaOrsan Elda (SPA)
KřídloROUBÍNKOVÁSimonaTrier (GER)
SpojkaZACHOVÁKláraSlavia Praha
SpojkaADÁMKOVÁMartaSlavia Praha
Spojka ŠAŠKOVÁMartinaZora Olomouc
SpojkaČERNÁKláraSlávia Praha
Křídlo JONAŠOVÁMartinaSlavia Praha
PivotVÁLOVÁPetraCornexiAlcoa(HUN
PivotSIMERSKÁJanaLe Havre (FRA)
SpojkaVOJTÍŠKOVÁAlenaGoppingen (GER)
SpojkaZÁMORSKÁIvaGjerpen (NOR)
SpojkaDOROTÍKOVÁLucieVeselí n. Mor.

Za Martinu Šaškovou, zraněnou v nedělním inerligovém utkání ve Zlíně, byla nominována Míša HRBKOVÁ,také hráčka našeho klubu

 

Nominace juniorek:

DOLÁKOVÁMarkétaDHC-SVŠ Plzeň
SATRAPOVÁLucieTJ J. Havlíčkův Brod
HRADILOVÁLenkaSCM HC Zlín
KNEDLÍKOVÁJanaSCM DHC Slavia Praha
KUTLVAŠROVÁHanaTJ J. Havlíčkův Brod
ŠTĚRBOVÁHelenaSHK-ZFP Kunovice
NEVRLÁEliškaSCM HC Zlín
ELIÁŠOVÁBarboraTJ Házená Jindř.Hradec
CRHOVÁMartinaSCM DHC Slavia Praha
MOULEOVÁLenkaSCM DHC Slavia Praha
MEDUNOVÁLucieSCM DHC Slavia Praha
LAZORČÁKOVÁVeronikaSCM DHK Zora Olomouc
RŮČKOVÁPetraSCM HC Zlín
LUZUMOVÁIvetaSokol Písek
STELLNEROVÁAlenaSokol písek

Do Jičína byly dodatečně pozvány další dvě hráčky našeho klubu: Adéla SAMCOVÁ a Eva SIUDOVÁ.

Program 34. ročníku turnaje "O štít města Chebu":

čtvrtek 1. 3.  sportovní hala Cheb

17,00 hod  Rakousko  - Slovensko
19,00 hod  Česko  - Island

pátek 2. 3. sportovní hala CHeb a Schonwald (GER)

18,00 hod  Česko  - Rakousko
19,00 hod  Island  - Slovensko 

sobota 3. 3. sportovní hala Cheb

13,00 hod  Rakousko  - Island
15,00 hod  Česko  - Slovensko

Utkání českých juniorek v Jičíně:

úterý 27. února 19 hod ČR - Slovinsko
středa 28. února 19 hod Rakousko  - ČR
čtvrtek 1. března 16 hod Dánsko  - ČR
pátek 2. března 17 hod ČR  - Rusko  
sobota 3. března 13 hod ČR  - Japonsko