English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Mladší dorostenky > Trenér Krejčíř: Cílem je zisk jakékoliv medaile

Trenér Krejčíř: Cílem je zisk jakékoliv medaile 13.05.2010 09:50:48 - autor: vasek, přečteno 2082x

O víkendu se v Olomoucké hale DHK ZORA uskuteční finálový přebor České republiky, kterého se zúčastní čtyři nejlepší družstva mladších dorostenek házené. Jedním ze čtveřice týmů budou i domácí mladší dorostenky, které postoupily z 1. místa moravské skupiny. 1. ligy a budou zde obhajovat bronzové medaile z loňského roku. Trenérem Olomouckého družstva není nikdo jiný než Mgr. Lubomír Krejčíř zkušený dlouholetý bývalý trenér interligových žen Olomoucké Zory, který ve své bohaté trenérské kariéře vedl řadu let české reprezentační výběry jak seniorek, tak i juniorskou reprezentaci. Před nastávajícími boji nám odpověděl na několik otázek.

Jak je družstvo připraveno na nastávající boje ?
Družstvo prošlo během sezony výraznými změnami. Několik hráček ukončilo činnost, provázela nás i závažná zranění ( Hochvaldová, Zimová ) ,která neumožnila klíčovým hráčkám dohrát soutěž a zasáhnout do přeborů. Jelikož však v našem klubu startovala většina děvčat, věkem mladších dorostenek, o kategorii výš, můžeme družstvo doplnit o tyto relativně zkušené hráčky.
Širší výběr pak absolvoval krátké soustředění v Zubří a "zalepil" tak nedostatek tréninkových prostor v době MS juniorek ve florbalu a připravuje se nyní intenzivně v domácích podmínkách. 12.května byla provedena užší nominace hráček které budou startovat na přeboru ČR.
Zraněné hráčky chybí z hlediska součinnosti, ale všichni věříme, že nově utvořený tým bude schopen dobrých výkonů.

Které z družstev považuješ ve finálovém turnaji o mistra ČR za největšího favorita ?
Podle dostupných informací je jednoznačným favoritem družstvo Slavie, které startuje s celkem hrajícím celou sezonu ligu starších dorostenek, kde také získalo titul Mistra ČR.

S jakým umístěním svého družstva bys byl spokojen ?
Spokojen budu pokud se za pár let objeví některé hráčky ze současného družstva v interligovém celku nebo v reprezentaci, ale medaile z Přeboru ČR je naším cílem, ať už bude z jakéhokoliv kovu. A že letos visí opravdu vysoko je všem jasné.

Ptal se Václav Dobeš