English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Dvě slovenská družstva WHIL budou mít nové trenéry

Dvě slovenská družstva WHIL budou mít nové trenéry 02.06.2010 08:52:47 - autor: , přečteno 1716x

Na stránkách slovenského tisku se objevila nová informace o změnách na trenérských postech u dvou špičkových interligových družstev. U celku slovenského mistra ŠKP Bratislava končí k 30. červnu jeho dosavadní a úspěšný trenér, bývalý československý reprezentant Štefan Katušák. Ten získal s bratislavským družstvem mistrovský hattrick a navíc zastupoval úspěšně slovenskou házenou i v Evropských pohárech. Překvapivá je ale také informace o tom, že v termínu uzavření přihlášek do nového ročníku WHIL (31. květen 2010) je mistrovský celek ŠKP Bratislava jediným, který dosud ze slovenské šestice interligistů neposlal na řídící svaz přihlášku do soutěže. Situace by se měla vyjasnit do konce tohoto týdne.

Druhým družstvem interligy na Slovensku, kde se mění hlavní kormidelník družstva, je údajně (zdroj Slov. Šport) Slovan Duslo Šaľa, kde by měla na trenérské lavičce skončit dlouholetá trenérka Darina Braunová.

O nástupcích v obou klubech zatím není rozhodnuto.