English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Interliga > Eurofest v Izole skončil, žačky Zory vezou druhé a čtvrté místo

Eurofest v Izole skončil, žačky Zory vezou druhé a čtvrté místo 09.07.2010 07:54:13 - autor: , přečteno 2748x

Ve slovinské Izole skončil včera 18. ročník mezinárodního turnaje v házené EUROFEST. Neztratila se ani dvě družstva žaček olomoucké ZORY. Ty starší, hrající v kategorii 1995 se probojovaly až do finále, kde však nestačily na slovinský RK Krim Mercator "A"a po porážce 12:14 obsadily konečné druhé místo. Děvčata po vítězství ve skupině porazily ve čtvrtfinále RK Krim Mercator „C" 19: 9, v semifinále vyřadily maďarský celek Dozsa Diaksport 21:10 a ve vyrovnaném finále podlehly vítězi RK Mercator „A".

Družstvo mladších žaček hrajících v kategorii 1997 skončilo ve své šestičlenné skupině na druhém místě a také postoupilo do závěrečných bojů. Semifinále se stalo záležitostí dvou slovinských a dvou českých družstev. V českém semifinále narazily Hanačky na suveréna této kategorie a pozdějšího vítěze pražskou Slavii a podlehla mu o jedinou branku 10:11. V boji o bronz pak podlehlo slovinskému družstvu ŽRK Brežice se kterým prohrála už ve skupině - 11:18 a skončila tak celkově na čtvrtém místě.

Oběma družstvům i jejich vedení za výbornou reprezentaci klubu na tradičním turnaji děkujeme a ke skvělým výsledkům blahopřejeme!!!