English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Právní doložka

Právní doložka

Provozovatel

Majitelem, autorem a provozovatelem serveru dhkzoraolomouc.cz je Dámský házenkářský klub Zora Olomouc, U stadiónu 2, 772 00 Olomouc. Adresa redakce admin@dhkzoraolomouc.cz.

Autorská práva

© Copyright DHK Zora Olomouc 2006 - 2007. Všechna práva vyhrazena. Určeno jen pro osobní použití. Jakákoliv další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoliv materiálu či části materiálu zveřejněného na stránkách serveru dhkzoraolomouc.cz, a to včetně zahnutí do rámců, překopírování do firemního intranetu nebo uchovávání v jakýchkoli databázích je možná POUZE s uvedením zdroje a to ve formátu: zdroj: www.dhkzoraolomouc.cz.

Podmínky použití

DHK Zora Olomouc neručí za správnost, úplnost a aktuálnost obsahu dhkzoraolomouc.cz. Obsah serveru dhkzoraolomouc.cz je pouze informativní a nemůže být pokládán za závazný zdroj. Provozovatel serveru neručí za škody způsobeném použitím informací získaných ze serveru dhkzoraolomouc.cz.

Ochrana osobních údajů

Server dhkzoraolomouc.cz nesbírá žádné osobní údaje, které mu čtenáři sami dobrovolně neposkytnou - například přihlášením k odběru novinek. DHK Zora Olomouc zaručuje všem uživatelům ochranu jejich osobních údajů.

Novinky ze serveru jsou rozesílány výhradně uživatelům, kteří se sami dobrovolně přihlásili k odběru novinek serveru. Databáze odběratelů novinek není využívána k jiným účelům, ani poskytována třetím subjektům.