English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > 1.liga žen > Rozlosování

Rozlosování soutěže

U zápasů bez uvedeného data a času není oficiální údaj uveden v rozpise

1. kolo
18.09.2016 14:00 Poruba B - Kunovice
2. kolo
24.09.2016 14:00 Otrokovice - Poruba B
3. kolo
02.10.2016 13:30 Poruba B - SVŠ Plzeň
4. kolo
16.10.2016 12:00 Poruba B - Hodonín
5. kolo
22.10.2016 13:00 Havl.Brod - Poruba B
6. kolo
30.10.2016 13:00 Poruba B - HC Plzeň
7. kolo
05.11.2016 13:00 Vel. Meziříčí - Poruba B
8. kolo
13.11.2016 12:00 Poruba B - Vršovice
9. kolo
20.11.2016 15:00 Kobylisy - Poruba B
10. kolo
04.12.2016 12:00 Poruba B - Olomouc B
11. kolo
11.12.2016 16:00 Zlín B - Poruba B
12. kolo
11.02.2017 15:00 Kunovice - Poruba B
13. kolo
18.02.2017 14:00 Poruba B - Otrokovice
14. kolo
SVŠ Plzeň - Poruba B
15. kolo
Hodonín - Poruba B
16. kolo
Poruba B - Havl.Brod
17. kolo
25.03.2017 HC Plzeň - Poruba B
25.03.2017 15:00 Kobylisy - Zlín B
26.03.2017 11:30 Olomouc B - SVŠ Plzeň
26.03.2017 13:00 Vel. Meziříčí - Otrokovice
26.03.2017 15:00 Havl.Brod - Hodonín
26.03.2017 16:00 Vršovice - Kunovice
18. kolo
01.04.2017 Poruba B - Vel. Meziříčí
01.04.2017 13:00 Kunovice - Kobylisy
01.04.2017 13:00 Otrokovice - Vršovice
01.04.2017 13:30 Hodonín - HC Plzeň
01.04.2017 18:00 Zlín B - Olomouc B
02.04.2017 13:00 SVŠ Plzeň - Havl.Brod
19. kolo
Vršovice - Poruba B
08.04.2017 12:30 HC Plzeň - Havl.Brod
08.04.2017 13:00 Vel. Meziříčí - Hodonín
08.04.2017 14:30 Zlín B - SVŠ Plzeň
09.04.2017 11:30 Olomouc B - Kunovice
09.04.2017 13:00 Kobylisy - Otrokovice
20. kolo
20.04.2017 18:30 SVŠ Plzeň - HC Plzeň
22.04.2017 Poruba B - Kobylisy
22.04.2017 13:00 Kunovice - Zlín B
22.04.2017 13:00 Otrokovice - Olomouc B
22.04.2017 14:00 Havl.Brod - Vel. Meziříčí
23.04.2017 15:30 Hodonín - Vršovice
21. kolo
29.04.2017 13:00 Vel. Meziříčí - HC Plzeň
29.04.2017 15:00 Kunovice - SVŠ Plzeň
30.04.2017 Olomouc B - Poruba B
30.04.2017 16:30 Zlín B - Otrokovice
01.05.2017 15:00 Kobylisy - Hodonín
01.05.2017 16:00 Vršovice - Havl.Brod
22. kolo
06.05.2017 Poruba B - Zlín B
06.05.2017 11:00 Havl.Brod - Kobylisy
06.05.2017 13:00 Otrokovice - Kunovice
06.05.2017 15:00 Hodonín - Olomouc B
07.05.2017 13:00 HC Plzeň - Vršovice
07.05.2017 13:00 SVŠ Plzeň - Vel. Meziříčí