English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > 1.liga žen > Výsledky

Výsledky soutěže

SVŠ Plzeň - Vel. Meziříčí 30:30 (16:16)
HC Plzeň - Vršovice 16:29 (6:14)
Havl.Brod - Kobylisy 32:34 (14:16)
Hodonín - Olomouc B 32:20 (17:8)
Otrokovice - Kunovice 28:20 (16:8)
21. kolo
Kunovice - SVŠ Plzeň 29:31 (12:17)
Zlín B - Otrokovice 29:23 (13:15)
Kobylisy - Hodonín 27:36 (9:16)
Vršovice - Havl.Brod 26:21 (9:12)
Vel. Meziříčí - HC Plzeň 25:18 (15:10)
20. kolo
SVŠ Plzeň - HC Plzeň 40:20 (18:11)
Havl.Brod - Vel. Meziříčí 22:21 (10:12)
Hodonín - Vršovice 46:28 (20:15)
Otrokovice - Olomouc B 27:33 (14:22)
Kunovice - Zlín B 29:28 (14:15)
19. kolo
Zlín B - SVŠ Plzeň 26:29 (13:15)
Olomouc B - Kunovice 20:21 (11:8)
Kobylisy - Otrokovice 35:30 (16:11)
Vel. Meziříčí - Hodonín 27:36 (9:17)
HC Plzeň - Havl.Brod 28:24 (15:12)
18. kolo
SVŠ Plzeň - Havl.Brod 39:17 (17:9)
Hodonín - HC Plzeň 42:19 (23:11)
Otrokovice - Vršovice 32:23 (14:11)
Kunovice - Kobylisy 25:25 (14:15)
Zlín B - Olomouc B 24:26 (12:15)
17. kolo
Olomouc B - SVŠ Plzeň 22:22 (12:10)
Kobylisy - Zlín B 28:33 (18:13)
Vršovice - Kunovice 38:36 (17:16)
Vel. Meziříčí - Otrokovice 29:32 (12:15)
Havl.Brod - Hodonín 26:34 (11:16)
16. kolo
SVŠ Plzeň - Hodonín 29:29 (14:13)
Otrokovice - HC Plzeň 21:19 (13:8)
Kunovice - Vel. Meziříčí 30:21 (14:8)
Zlín B - Vršovice 32:35 (15:18)
Olomouc B - Kobylisy 33:28 (18:17)
15. kolo
Kobylisy - SVŠ Plzeň 26:34 (13:18)
Vršovice - Olomouc B 39:29 (22:11)
Vel. Meziříčí - Zlín B 34:24 (18:12)
HC Plzeň - Kunovice 23:23 (7:12)
Havl.Brod - Otrokovice 33:22 (16:12)
14. kolo
Otrokovice - Hodonín 30:30 (13:18)
Kunovice - Havl.Brod 29:21 (13:13)
Zlín B - HC Plzeň 22:21 (14:10)
Olomouc B - Vel. Meziříčí 26:30 (14:13)
Kobylisy - Vršovice 25:30 (15:15)
13. kolo
Vršovice - SVŠ Plzeň 22:28 (11:14)
Vel. Meziříčí - Kobylisy 29:29 (13:15)
HC Plzeň - Olomouc B 29:26 (15:12)
Havl.Brod - Zlín B 34:31 (15:16)
Kunovice - Hodonín 22:25 (11:9)
12. kolo
SVŠ Plzeň - Otrokovice 35:17 (18:10)
Zlín B - Hodonín 22:33 (11:17)
Olomouc B - Havl.Brod 31:24 (16:14)
Kobylisy - HC Plzeň 26:28 (13:13)
Vršovice - Vel. Meziříčí 31:33 (16:17)
11. kolo
SVŠ Plzeň - Vel. Meziříčí 33:21 (15:9)
Vršovice - HC Plzeň 27:33 (15:18)
Kobylisy - Havl.Brod 32:30 (13:17)
Olomouc B - Hodonín 27:24 (13:14)
Kunovice - Otrokovice 19:26 (9:14)
10. kolo
SVŠ Plzeň - Kunovice 41:24 (20:13)
Otrokovice - Zlín B 27:25 (15:13)
Hodonín - Kobylisy 39:32 (20:15)
Havl.Brod - Vršovice 26:32 (15:13)
HC Plzeň - Vel. Meziříčí 25:26 (14:13)
9. kolo
HC Plzeň - SVŠ Plzeň 23:29 (11:13)
Vel. Meziříčí - Havl.Brod 20:22 (10:12)
Vršovice - Hodonín 21:23 (12:12)
Olomouc B - Otrokovice 36:25 (18:11)
Zlín B - Kunovice 27:21 (14:7)
8. kolo
SVŠ Plzeň - Zlín B 28:24 (17:8)
Kunovice - Olomouc B 19:32 (12:13)
Otrokovice - Kobylisy 28:33 (19:14)
Hodonín - Vel. Meziříčí 41:18 (24:10)
Havl.Brod - HC Plzeň 25:26 (11:11)
7. kolo
Havl.Brod - SVŠ Plzeň 25:20 (8:13)
HC Plzeň - Hodonín 24:30 (11:12)
Vršovice - Otrokovice 28:32 (11:16)
Kobylisy - Kunovice 29:30 (16:13)
Olomouc B - Zlín B 32:20 (16:8)
6. kolo
SVŠ Plzeň - Olomouc B 27:24 (17:14)
Zlín B - Kobylisy 29:28 (15:14)
Kunovice - Vršovice 27:27 (11:11)
Otrokovice - Vel. Meziříčí 34:36 (17:20)
Hodonín - Havl.Brod 33:21 (17:11)
5. kolo
Hodonín - SVŠ Plzeň 36:22 (15:8)
HC Plzeň - Otrokovice 29:23 (15:10)
Vel. Meziříčí - Kunovice 31:32 (16:15)
Vršovice - Zlín B 32:31 (19:17)
Kobylisy - Olomouc B 28:27 (16:9)
4. kolo
SVŠ Plzeň - Kobylisy 29:20 (16:8)
Olomouc B - Vršovice 33:27 (12:12)
Zlín B - Vel. Meziříčí 27:23 (12:12)
Kunovice - HC Plzeň 18:30 (9:16)
Otrokovice - Havl.Brod 26:26 (16:12)
3. kolo
Hodonín - Otrokovice 26:19 (17:8)
Havl.Brod - Kunovice 24:22 (11:12)
HC Plzeň - Zlín B 27:24 (14:10)
Vel. Meziříčí - Olomouc B 33:31 (17:14)
Vršovice - Kobylisy 23:21 (12:8)
2. kolo
SVŠ Plzeň - Vršovice 24:15 (17:10)
Kobylisy - Vel. Meziříčí 35:34 (18:14)
Olomouc B - HC Plzeň 35:30 (17:14)
Zlín B - Havl.Brod 22:25 (7:16)
Hodonín - Kunovice 24:20 (12:11)
1. kolo
Otrokovice - SVŠ Plzeň 31:31 (17:12)
Hodonín - Zlín B 27:29 (11:14)
Havl.Brod - Olomouc B 30:21 (15:8)
HC Plzeň - Kobylisy 28:25 (15:13)
Vel. Meziříčí - Vršovice 32:23 (13:11)