English version Mapa webuProhlášení o přístupnostiOdběr novinek© 2006-12 DHK Zora OlomoucWebprogramming & webdesign PPPO
Dámský házenkářský klub ZORA Olomouc
Nacházíte se: DHK Zora Olomouc > Další družstva > Mladší dorostenky > Výsledky

Výsledky souteže - 1.liga

DHC Plzeň - J.Hradec 17:32 (8:13)
Slavia - Vršovice 38:18 (19:9)
Poruba - Zlín 20:41 (9:18)
Ivančice - Háje 35:26 (16:13)
21. kolo
Háje - DHC Plzeň 23:28 (10:13)
Zlín - Ivančice 25:25 (10:13)
Olomouc - Poruba 21:32 (10:19)
Vršovice - Havl.Brod 34:19 (16:8)
J.Hradec - Slavia 21:20 (10:10)
20. kolo
DHC Plzeň - Slavia 12:33 (5:13)
Havl.Brod - J.Hradec 21:30 (8:15)
Ivančice - Olomouc 48:19 (27:7)
Háje - Zlín 20:35 (10:14)
19. kolo
Zlín - DHC Plzeň 41:16 (21:4)
Olomouc - Háje 21:20 (12:11)
Vršovice - Poruba 38:29 (18:11)
Slavia - Havl.Brod 41:28 (20:17)
18. kolo
DHC Plzeň - Havl.Brod 32:23 (15:13)
Poruba - J.Hradec 31:37 (15:16)
Ivančice - Vršovice 28:24 (17:12)
Zlín - Olomouc 44:16 (23:6)
17. kolo
Olomouc - DHC Plzeň 24:45 (10:23)
Vršovice - Háje 32:23 (17:13)
J.Hradec - Ivančice 26:33 (16:18)
Slavia - Poruba 41:23 (25:10)
16. kolo
Poruba - Havl.Brod 38:33 (17:16)
Ivančice - Slavia 27:21 (14:7)
Háje - J.Hradec 21:20 (7:8)
Zlín - Vršovice 45:29 (21:11)
15. kolo
Vršovice - Olomouc 10:0 (0:0)
J.Hradec - Zlín 25:36 (11:15)
Slavia - Háje 29:19 (16:6)
Havl.Brod - Ivančice 29:42 (12:20)
14. kolo
DHC Plzeň - Poruba 35:25 (18:8)
Háje - Havl.Brod 27:26 (16:12)
Zlín - Slavia 28:24 (14:11)
Olomouc - J.Hradec 23:28 (12:18)
13. kolo
Vršovice - DHC Plzeň 31:20 (17:10)
Slavia - Olomouc 22:19 (14:9)
Havl.Brod - Zlín 26:37 (14:20)
Poruba - Ivančice 18:38 (8:22)
12. kolo
DHC Plzeň - Ivančice 22:35 (14:16)
Háje - Poruba 34:30 (15:13)
Olomouc - Havl.Brod 28:25 (13:12)
Vršovice - J.Hradec 29:25 (13:15)
11. kolo
J.Hradec - DHC Plzeň 26:24 (18:13)
Vršovice - Slavia 27:39 (14:23)
Zlín - Poruba 40:22 (21:11)
Háje - Ivančice 26:36 (15:18)
10. kolo
DHC Plzeň - Háje 39:30 (19:16)
Ivančice - Zlín 37:31 (17:16)
Olomouc - Poruba 48:24 (25:13)
Havl.Brod - Vršovice 29:34 (16:17)
Slavia - J.Hradec 20:20 (11:12)
9. kolo
Slavia - DHC Plzeň 28:14 (15:7)
J.Hradec - Havl.Brod 29:26 (18:16)
Olomouc - Ivančice 23:34 (11:11)
Zlín - Háje 30:19 (17:7)
8. kolo
DHC Plzeň - Zlín 27:34 (11:20)
Háje - Olomouc 21:28 (9:12)
Poruba - Vršovice 30:25 (14:10)
Havl.Brod - Slavia 22:30 (7:15)
7. kolo
Havl.Brod - DHC Plzeň 19:36 (7:17)
J.Hradec - Poruba 36:19 (20:9)
Vršovice - Ivančice 26:28 (13:13)
Olomouc - Zlín 25:27 (12:13)
6. kolo
DHC Plzeň - Olomouc 31:23 (16:11)
Háje - Vršovice 23:20 (12:14)
Ivančice - J.Hradec 26:23 (12:9)
Poruba - Slavia 27:34 (12:18)
5. kolo
Havl.Brod - Poruba 31:27 (15:15)
Slavia - Ivančice 18:23 (9:14)
J.Hradec - Háje 31:25 (14:15)
Vršovice - Zlín 17:39 (12:19)
4. kolo
Olomouc - Vršovice 28:21 (14:11)
Zlín - J.Hradec 29:22 (14:8)
Háje - Slavia 21:39 (8:19)
Ivančice - Havl.Brod 44:19 (25:9)
3. kolo
Poruba - DHC Plzeň 21:35 (10:19)
Havl.Brod - Háje 22:26 (10:13)
Slavia - Zlín 27:33 (11:17)
J.Hradec - Olomouc 27:26 (15:15)
2. kolo
DHC Plzeň - Vršovice 20:22 (10:9)
Olomouc - Slavia 22:23 (11:12)
Zlín - Havl.Brod 34:17 (18:5)
Ivančice - Poruba 38:27 (17:11)
1. kolo
Ivančice - DHC Plzeň 32:26 (15:11)
Poruba - Háje 23:29 (13:13)
Havl.Brod - Olomouc 25:22 (12:13)
J.Hradec - Vršovice 31:23 (12:10)